Dziewczyna z naprzeciwka

Tłumaczenie: Aleksandra Wolnicka
Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller
Danger next door

Dla Clarka Rodmana dziewczyna ujrzana w oknie domu naprzeciwko była najpierw tylko intrygującą pięknością. Szybko jednak okazało się, że Laura Folwell ma też męża, który ją maltretuje. A ona sama na to przystaje. Dlaczego? Tego nie chce wyjawić Clarkowi. Do czasu. A kiedy opowie mu w końcu swoją historię, skwituje ją jedynym sensownym zdaniem w zaistniałej sytuacji: "Trzymaj się ode mnie z daleka". I chociaż wszelkie racje tak właśnie by nakazywały, to Clark Rodman wie swoje. Musi wyciągnąć Laurę z tej matni. tylko czy można w to wkalkulować morderstwo? Początkowo wydaje się, że nie... Nazwisko Patricka Quentina jest gwarancją dobrego kryminału. Wielu czytelników już to wie...

źródło opisu: Wydawnictwo C&T, 2007

ewel70 | 2012-03-24

Bardzo fascynująca, trzymająca w napięciu książka. Pamiętam że podobała mi się i przeczytałam praktycznie jednym tchem. Polecam temu, kto uwielbia odczuwać niepokój i "oczyma wyobraźni" chce widzieć rozgrywające się morderstwo i uwikłaną w nie główną postać Clarka Rodmana.

pati119988 | 2016-10-08
Przeczytana: 08 października 2016

Czytałam tę książkę pół roku pomimo, że ma ona tylko 140 stron, a jednak spodobała mi się. Z czego to wynikło? Na bardziej szczegółową recenzje zapraszam na mojego bloga (bez spoilerów) http://zgredkowelove.blogspot.com/2016/10/recenzja-dziewczyna-z-naprzeciwka.html

Vivika | 2011-06-12

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Zasmuciło mnie to że Laura okazała się taką suką

Pasialdo | 2010-08-08
Przeczytana: 2009 rok

Świetna książka, trzymająca w napięciu

Athoualia | 2017-01-06
Przeczytana: 06 stycznia 2017

Przez 3/4 książki oceniłabym ją jako przeciętną. Jednak akcja się rozkręca po nitce do kłębka. Najbardziej spodobał mi się motyw z filmem.

Beatris09 | 2017-05-21
Przeczytana: 03 października 2009