Indiana Jones i kamień filozoficzny

Indiana Jones and the Philosopher's Stone
83-7169-927-1
przygodowa
alex2586

Indiana Jones szuka zaginionego starożytnego manuskryptu, który kryje tajemnicę otrzymywania kamienia filozoficznego i eliksiru życia. Bezcenny rękopis został skradziony brytyjskiemu alchemikowi przez ogarniętego żądzą bogactwa i nieśmiertelności szalonego naukowca. Manuskrypt jest także mapą, która wskazuje drogę do najstarszej i najwspanialszej krypty grobowej świata. Indiana Jones ma szansę stać się świadkiem cudu alchemicznego lub... jeszcze jednym lokatorem grobowca.

Shimik | 2015-07-19

Indy... Cóż tu więcej dodać? Jest to kolejna wspaniała przygoda z doktorem Jonesem, pełno w niej akcji i w ogóle nie da się przy niej nudzić:)

Tomasz P | 2017-06-19
Przeczytana: 18 czerwca 2017

Książka lekka do czytania, akcja toczy się dość płynnie i szybko. Jeżeli, ktoś nie ma na chwilę obecną nic lepszego do przeczytania i oczekuje rozrywki to polecam.

JaMateusz | 2016-03-24
Przeczytana: 24 marca 2016

Podobała mi się i to jak. Naprawdę porządnie napisana przygoda, która się nie nudzi. Po prostu weź i przeczytaj ją!

pawlik1983 | 2017-04-11
Przeczytana: 08 kwietnia 2017