Indiana Jones i Tajemnica Dinozaura

Tłumaczenie: Piotr Teodorczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przygody Indiany Jonesa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Indiana Jones and Dinosaur Eggs
indiana jones, przygoda
przygodowa
Kasia eS

Indiana Jones podejmuje wyprawę do Mongolii, by odnaleźć zaginionego profesora Angusa Starbucka. Po przekroczeniu niebezpiecznej górskiej przełęczy na granicy z Chinami trafia do ukrytej wśród urwisk niezwykłej doliny, w której czas jakby się zatrzymał. Żeby przedstawić światu najbardziej doniosłe odkrycie paleontologiczne dwudziestego wieku - żywego triceratopsa - Indy'emu przyjdzie stoczyć dramatyczną walkę.

Shimik | 2015-07-21

Tak jakby kontynuacja "Indiana Jones i kamień filozoficzny" obie książki są ze sobą powiązane:) Mimo tego że jest to Indiana Jones to uważam że jest dość marna. znaczy nadal jest to Indiana Jones ale już nie porywa.

iwa | 2016-02-12

Mimo że w niektórych miejscach jest nieco drastyczna to wciąga i wraz z bohaterami przeżywasz to co oni.

Horesz | 2016-09-04
Madsennn | 2016-09-04