Indiana Jones i tajemnica dinozaura

1999-01-01
Piotr Teodorczyk
indiana jones przygoda

więcej Więcej

Akcja bardzo szybka, nieco nawet chaotyczna, ale jasna i wciągająca, lektura na jeden pełen emocji wieczór. To jest ten Indy jakiego lubię

Mimo że w niektórych miejscach jest nieco drastyczna to wciąga i wraz z bohaterami przeżywasz to co oni.

Tak jakby kontynuacja "Indiana Jones i kamień filozoficzny" obie książki są ze sobą powiązane:) Mimo tego że jest to Indiana Jones to uważam że jest dość marna. znaczy nadal jest to Indiana Jones ale już nie porywa.

• Indiana Jones
  • Przygodowe