Władca czasu, czyli skuteczne zarządzanie własnym życiem

Wydawnictwo: Sensus
978-83-246-1645-9
poradniki
mantra

Dziś jest Twój dzień! Wykorzystaj każdą chwilę! * Bądź menedżerem każdej sekundy * Zyskuj dodatkowe cenne godziny * Osiągaj pełną satysfakcję z życia * Trenuj i zostań Władcą Czasu! Jak najlepiej wykorzystać czas, który posiadasz? Ile razy zdarzyło Ci się z całych sił marzyć o posiadaniu wehikułu czasu, by móc przenieść się w przeszłość? Jak często myślisz o tym, że mogłeś...

Dziś jest Twój dzień! Wykorzystaj każdą chwilę!

* Bądź menedżerem każdej sekundy
* Zyskuj dodatkowe cenne godziny
* Osiągaj pełną satysfakcję z życia
* Trenuj i zostań Władcą Czasu!

Jak najlepiej wykorzystać czas, który posiadasz? Ile razy zdarzyło Ci się z całych sił marzyć o posiadaniu wehikułu czasu, by móc przenieść się w przeszłość? Jak często myślisz o tym, że mogłeś zrobić coś inaczej, choć później znów popełniasz stare błędy? Szkoda życia!

Niezależnie od tego, jak daleko w głąb kosmosu spoglądasz oczami wyobraźni, i mimo że głowę nosisz wysoko w chmurach, pamiętaj, że nogami stoisz tu i teraz. Masz do dyspozycji określony czas i określoną przestrzeń.

Dlatego dowiedz się, jak wycisnąć z każdej godziny, minuty i sekundy wszystko, co najlepsze. Przeżyj je najpiękniej, jak potrafisz, bo Twój pobyt na Ziemi wywiera wpływ również na innych. Naucz się zarządzać życiem i zacznij efektywnie gospodarować każdym momentem, każdą myślą, każdą decyzją.

Organizujesz tak wiele spraw - swój codzienny grafik, pracę zawodową, zajęcia domowe oraz obowiązki osób od Ciebie zależnych. Czy na pewno robisz to we właściwy sposób? Poświęć kilka chwil na przeczytanie tej książki i poznaj prawidłowości, które rządzą Twoim cyklem życia. Odnajdź swój własny rytm i rozciągaj dobę według własnego uznania!

* Zacznij postrzegać czas w zupełnie nowy sposób.
* Znajdź innowacyjne rozwiązania.
* Realizuj swoje cele szybciej i skuteczniej.
* Wygrywaj z każdym "zabójcą czasu".
* Otwórz w sobie źródło własnej motywacji.
* Naucz się technik skutecznej relaksacji.
* Zapomnij o stresie i ciesz się każdą chwilą!

Kamila | 2013-02-11
Na półkach: Przeczytane, 2013