Światło w tunelu

Wydawnictwo: CIA-Books, Svaro
The light at the end
83-85100-76-8
kamk

TAM GDZIE ZALEGA WIECZNY MROK To czeka w mroku metra. Sprytne jak szczur i ciche jak nietoperz. Czeka, aż księżyc wzniesie się ponad wieżowce Nowego Jorku, aż zapadnie noc i zapanuje cień, czeka, by wyrwać się na ulicę. CZEKA NA CIEBIE Porzucone niegdyś u bram piekła, szybko dorasta i szuka własnej drogi do czynienia zła. Rozgląda się, przeszukuje twoje myśli, zagląda w twoje sny. Obejrzyj...

TAM GDZIE ZALEGA WIECZNY MROK

CZEKA NA CIEBIE

Porzucone niegdyś u bram piekła, szybko dorasta i szuka własnej drogi do czynienia zła. Rozgląda się, przeszukuje twoje myśli, zagląda w twoje sny. Obejrzyj się, a dojrzysz płonące ślepia. Zrób krok, a nie zawrócisz z drogi prowadzącej tam, gdzie śmierć jest wybawieniem, a głód i żądze nie zaznają zaspokojenia. Już jesteś niewolnikiem. Jesteś orężem zła.

JUŻ NIE MOŻE SIĘ CIEBIE DOCZEKAĆ

"W natłoku wszelakich naśladownictw i niemal plagiatów Skipp i Spector stworzyli powieść, która jak kolejka górska przemyka nad szarzyzną. Kolejka ta mknie po ostrzu brzytwy, a na dodatek nie ma barierek w wagonikach. Pasażer musi sam zadbać o własne bezpieczeństwo. Strach dopada go dopiero potem".
K.E. Wagner

"Wykorzystujący wszystkie chwyty, mknący jak meteor horror dla tych, którzy mają odwagę (i mocne żołądki)".
T.E.D. Klein

Pabblo13 | 2012-08-31
Przeczytana: 2000 rok
innuendo | 2011-01-17
    21st Century Dead
    Simon R. Green, Brian Keene, Ken Bruen, Orson Scott Card, Christopher Golden,...