Apetyt na śmierć

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Modesty Blaise". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Philip Wilson
A Taste for Death
83-87571-86-5
modesty, blaise, o'donnell, apetyt, śmierć
karasuhebi

Modesty Blaise jest super-agentką, która dzięki najnowocześniejszym technikom szpiegowskim, inteligencji i osobistemu urokowi dokonuje rzeczy niemożliwych. Zawsze może liczyć na stojącego u je boku, nieokrzesanego i grubiańskiego, a jednak pełnego uroku, Williama Garvina, którego noże nieomylnie trafiają w cel.

betina360 | 2014-11-28
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 28 listopada 2014

Wszystko zaczyna sie od zamordowania mlodej dziewczyny na jachcie i widzi to przez lornetke pewien agent na urlopie.Udaje sie mu uratowac druga z dziewczyn ktora jest niewidoma i mowi mu ze tamta byla jej siostra. Od tej pory jest wyscig z czasem o uratowanie tej dziewczyny przez niego i jego kolezanke Modesty ktora jest najlepsza agentka. Musze przyznac ze ta agentka byla naprawde dobra i sprytem pokonala przeciwnikow a bylo ich wielu i niektorzy probowali ja zabic za wszelka cene. Ksiazka jest dobra i duzo sie dzieje co lubie.

baku2000 | 2016-10-09

Książka pełna przygód, czyta się z przyjemnością.

marys1824 | 2016-11-09
TrueNorth | 2015-06-26