Zły dotyk

Wydawnictwo: Baobab
Acid row
83-89642-16-6
literatura angielska, pedofil

Młoda lekarka Sophie Morrison składa wizytę pacjentowi w osiedlu rządzonym przez młodzieżowe gangi. Nie zdaje sobie sprawy, że wchodzi do domu znanego pedofila. Pogłoski o zaginięciu małej Amy doprowadzają do zamieszek. Sophie wpada w potrzask wraz z człowiekiem, który budzi odrazę i przerażenie. Podczas gdy inspektor Tyler prowadzi dochodzenie rozwścieczony tłum atakuje wszystko, co stanie mu na drodze: policję... I tajemniczego zboczeńca. Życie Sophie wisi na włosku.

Olina | 2013-08-24
Na półkach: Przeczytane, Wypożyczone
Przeczytana: 23 sierpnia 2013

Genialna retrospekcja ludzkich zachowań, to jak jesteśmy podatni na wpływ grupy, boleśnie ukazuje nasze ułomności i strach przed nieznanym, to jak łatwo myślimy stereotypami. Trzyma w napięciu do ostatniej strony, potrafi zaskoczyć pozytywnie ale też przerazić. Gorąco polecam i zachęcam do przeczytania, ja nie mogłam się oderwać i wciągnęłam ją w dwa dni :)

Aldona | 2016-07-24
Przeczytana: 23 lipca 2016

Niestety zakończenie bardzo mnie zawiodło, a że książka ogólnie nie jest jakaś wybitna, to jestem zmuszona ocenić ją tak nisko.

julek | 2015-08-17

Zupełnie co innego niż się spodziewałam sięgając po nią. I to właśnie przez to, mimo ciężkiego początku, zapadła mi w pamięć.

Paulina | 2011-06-20
Przeczytana: 2011 rok

Opis z tyłu książki bardzo zachęcający, natomiast środek już nie taki ciekawy...Momentami nudnawa ale też czasami wciągajaca.

Paulina | 2011-11-30

Bardzo dobra książka. Trzyma w napięciu.

ADorota ARudzis | 2012-09-18

dobrze napisane.....