Al Kaida teraz Polska!

83-88259-25-3
terroryzm
literatura faktu
hunter

W grudniu 2004 roku Polską o mały włos nie wstrząsnęła seria zamachów terrorystycznych o trudnych do przewidzenia następstwach. Były zaplanowane w szczegółach i na dużą skalę. Jesteśmy "na liście...". Jaki może być następny krok terrorystów w naszym kraju? Chcesz wiedzieć - przeczytaj tę książkę... Książka zawiera zestawienie opini dwóch ekspertów (gen. Petelicki, płk. Polko) na temat zagrożenia Polski przez Al Kaidę

-MarynaLinchuk- | 2017-07-24
Tomasz | 2013-09-20