Sekret

Tłumaczenie: Wojciech Usakiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miłość i Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Baobab
The secret
83-89642-31-X
romans, miłość
Wanda

Kate Rollins przyjeżdża z Los Angeles do małego miasteczka w Montanie. Pragnie uciec od nieudanego małżeństwa, zbyt absorbującej pracy i uganiających się za nią żądnych sensacji mediów. Chce zacząć wszystko od początku: stworzyć dom dla syna, poświęcić mu więcej czasu i wieść spokojne, bezpieczne życie. Próbuje też odkryć tajemnicę nagłej śmierci babki, która swoim zapisem umożliwiła jej przeprowadzkę do Montany.

Chance McLain prowadzi ogromne ranczo. Od lat wiadomo, że ożeni się z córką przyjaciela. Nie w głowie mu więc wdawanie się w romanse, czy szukanie nowej partnerki. Jednak od momentu, gdy zjawia się Kate, w jego życiu wszystko się zmienia. A i dla niej świat jest pełen niespodzianek.

czekoLadowa | 2014-01-17

Świetne i ciekawe połączenie romansu z kryminałem, bardzo ciekawy rozwój sytuacji i ciekawe opisy zdarzeń. Polecam!

AnnaMaria | 2016-01-28

Główna bohaterka, po śmierci klinicznej, podczas której doświadczyła spotkania ze zmarłymi bliskimi, postanawia zmienić całkowicie swoje życie oraz rozwikłać tajemnice śmierci własnej babci, której nigdy za życia nie poznała. Po rozwodzie, wyjeżdża z nastoletnim synem do Montany, gdzie odziedziczyła po babci dom, bar i kawałek ziemi. Znajduje tam swoje miejsce na ziemi, przyjaźń i miłość. Książka zawiera bardzo ciekawy wątek kryminalny, a nawet sensacyjny, który jest motorem napędowym całej historii, oczywiście równolegle obok wątku miłosnego. Główny bohater Chance, jest kwintesencją męskości, jeździ konno, nosi kapelusz i kowbojki, ma piękne oczy, urok i czar. Radzi sobie w każdej sytuacji,zawsze jest pod ręką, aby obronić swoją kobietę, kiedy źli ludzie na nią napadają, próbują zastraszyć, a nawet zgwałcić czy zabić. No i jak tu się nie zakochać w takim niezłomnym bohaterze. Oczywiście trywializuję trochę, ale książkę rzeczywiście dobrze się czyta, bo trzyma w napięciu, a fabuła...

Aga | 2012-05-08

Polecam serdecznie. Urzekająca, trzymająca w napięciu. Świetne połączenie kryminału z romansem :).

nietoperzyca | 2016-09-15
Przeczytana: 19 maja 2013