Pewnego razu przy księżycu

Wydawnictwo: Świat Książki
Once in a Blue Moon
83-7129-784-X
Aneta

Weteran spod Waterloo, porucznik Trewlany i Jessalyn, "dzika dziewczyna" z wybrzeża Kornwalii, toczą przez długie lata walkę z przeciwnościami losu. Dla niej celem życia jest odbudowa rodowego majątku, dla niego - pokrycie Anglii siecią dróg żelaznych. Długo trwa, nim odkryją, że swoje marzenia mogą zrealizować tylko wspólnie. Trudny romans dwojga niepokornych dusz i wspaniała panorama życia i...

Trudny romans dwojga niepokornych dusz i wspaniała panorama życia i obyczajów w Anglii w czasie wielkiej przemiany historycznej

Marjory | 2016-10-01
Przeczytana: 09 października 2016