Hubalczycy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "II WOJNA ŚWIATOWA. wydarzenia * ludzie * tajemnice.". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Edipresse
historia
Artur

Opowieść o majorze jest fascynująca. Tak samo jak jego osobowość. Czy Hubal miał szansę przeżyć i doczekać wielkiego powstania przeciwko okupantom? Prawdopodobnie nie. Rwał się do walki, a tacy na wojnie giną najszybciej. Chciał się bić bez względu na wszystko. Jakby chciał ukarać Niemców za bestialską napaść na Polskę, a swoich niegdysiejszych przełożonych z wojska za lata upokorzeń i złamaną karierę sprzed wojny. Do książki dołączono film:
Wielkie Konfrontacje Militarne - Samoloty i Czołgi

źródło opisu: Edipressee, 2005