Górnik Zabrze

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Gazety Wyborczej". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Agora SA
978-83-7552-361-4
piłka nożna, Zabrze
sport
Krzysiek W

Górnik to w dziejach polskiego futbolu klub wyjątkowy. Rzadko spotykane tak wielkie nagromadzenie talentów w jednym miejscu, w krótkim czasie, sprawiło, że dla kibiców w całej Polsce klub z Zabrza stał się symbolem sukcesu. Tylko Górnik Zabrze potrafił wygrywać mistrzostwo Polski pięć razy z rzędu, tylko on dotarł do finału europejskiego pucharu. W 2008r. Górnik skończył 60 lat. Wiele wskazuje na to, że następna sześćdziesiątka może być równie udana jak poprzednia!

anulka_nr1 | 2013-03-05
Boisfarine | 2011-03-15