Luizjana

Tłumaczenie: Paweł Lipszyc
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Luisiana dawn
83-86133-85-6
miłość, uczucia, rodzina, rodzeństwo
Wanda

Cyrene Nolte, poirytowana nadopiekuńczością dwóch mężczyzn - braci Bretonów - którzy strzegą jej jak oka w głowie, podchodzi do sprawy metodycznie i postanawia pozbyć się przyczyny takiego traktowania - swego dziewictwa. Złociste włosy, piękna buzia i powabne ciało z pewnością nie utrudnią jej realizacji tego celu, zwłaszcza gdy na horyzoncie pojawi się znany ze swych podbojów miłosnych Rene.

Irena Krajewska | 2015-09-22
Przeczytana: 06 września 2015

Pierwsza książka, którą słuchałam (audiobook) Zainteresowała mnie i wszystko byłoby ok. gdyby nie dziwny stosunek zakochanego do głównej bohaterki. Kocha ją, ale jej nie chroni, a raczej wystawia na upokorzenie, sąd, więzienie. A potem chce się z nią ożenić. Dlatego tylko 4 gwiazdki. Ale przeczytajcie ....i oceńcie sami.

Tusia3010 | 2016-11-18
Lilianna | 2016-05-26