Labirynt

Tłumaczenie: Monika Sujczyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
One upon a rose
romans, humor
Wanda

Deanie Bailey to gwiazda muzyki country. Kiedy, kręcąc teledysk w ogrodach przypałacowych Hampton Court w Anglii, przypadkiem trafia do słynnego labiryntu, staje twarzą w twarz z najprzystojniejszym mężczyzną, jakiego w życiu widziała. Deanie, sądząc po jego stroju, jest przekonana, że to jeden z napuszonych angielskich aktorów, których tak dobrze znała z planu. Jak bardzo się pomyliła! O...

Jak bardzo się pomyliła!
O całe czterysta lat.

[Da Capo, 1997]

ewa | 2017-03-30

Podróże w czasie to motyw,który w książkach bardzo lubię ,więc z przyjemnością zaczęłam czytać Labirynt Judith O 'Brien. Prawdę mówiąc, książka odrobinę mnie zawiodła, przypominała mi trochę "Jankesa na dworze króla Artura", tyle że tym razem Jankeska trafiła na dwór kochliwego Henryka VIII, znudzonego swoją już czwartą z kolei żoną. Bohaterka powieści,piosenkarka muzyki country poznaje na dworze królewskim przystojnego księcia, któremu oddaje nie tylko serce :lol: Książę, podobnie jak i ona, nie pochodzi z tej epoki, zanim trafił na dwór Henryka, był pilotem RAF-u .Obydwoje chcą rozpocząć wspólne życie,w czy przeszkadzają im nie tylko dworacy chcący zwiększyć swoje wpływy ale i król,któremu Deanie wpadła w oko i który chętnie zrobiłby z niej swoją kochankę. Deanie i Kit chcą wrócić do XX wieku, ale czy im się to uda? Na to pytanie odpowiada książka.

Jak dla mnie motyw podróży w czasie był przedstawiony trochę mało wiarygodnie, choć sama epoka oddana była dość dobrze. Trochę...

Dagmara | 2012-09-02

Wciągająca, zabawna, ciut przewidywalny wątek romantyczny, co nie przeszkadza w niczym. Połknęłam tą książkę szybko, jak zaczęłam czytać, tak nie mogłam skończyć.

Shinedown | 2017-02-04
Na półkach: Ebook, Romans, Przeczytane