Labirynt

Tłumaczenie: Monika Sujczyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie chowaj tej książki przed żoną! I tak kupi sobie nową!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
One upon a rose
romans, humor
Wanda

Deanie Bailey to gwiazda muzyki country. Kiedy, kręcąc teledysk w ogrodach przypałacowych Hampton Court w Anglii, przypadkiem trafia do słynnego labiryntu, staje twarzą w twarz z najprzystojniejszym mężczyzną, jakiego w życiu widziała. Deanie, sądząc po jego stroju, jest przekonana, że to jeden z napuszonych angielskich aktorów, których tak dobrze znała z planu. Jak bardzo się pomyliła! O...

Jak bardzo się pomyliła!
O całe czterysta lat.

[Da Capo, 1997]

Dagmara | 2012-09-02

Wciągająca, zabawna, ciut przewidywalny wątek romantyczny, co nie przeszkadza w niczym. Połknęłam tą książkę szybko, jak zaczęłam czytać, tak nie mogłam skończyć.

nietoperzyca | 2016-09-23
Przeczytana: 27 września 2009