Spacer po północy

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Walking after midnight
romans historyczny
Wanda

Modelka z Nowego Jorku, Summer McAfee, nie przypuszczała raczej, że po trzydziestce i... rozwodzie przyjdzie jej zostać sprzątaczką w rodzinnym, prowincjonalnym Murfreesboro w stanie Tennesee. Pewnej nocy, sprzątając w domu pogrzebowym, natknęła się na martwego z pozoru mężczyznę, który niespodziewanie ożył i zmusił ją, by udzieliła mu pomocy w ucieczce przed grupą bezwzględnych prześladowców....

Pewnej nocy, sprzątając w domu pogrzebowym, natknęła się na martwego z pozoru mężczyznę, który niespodziewanie ożył i zmusił ją, by udzieliła mu pomocy w ucieczce przed grupą bezwzględnych prześladowców. Dramatyczna eskapada w towarzystwie Frankensteina - jak nazwała Summer faceta o zmasakrowanej twarzy, atletycznej sylwetce i wyjątkowo pogmatwanym życiorysie - trwała zaledwie przez kilka dni, lecz okazała się najbardziej niesamowitą i najdalszą podróżą jej życia.
Summer McAfee zrozumiała, że tajemniczy mężczyzna, ścigany przez policję, narkotykowych gangsterów i duchy przeszłości, to ktoś, na kogo czekała od lat. Zrozumiała też, że aby spełniła się miłość jej życia, ona musi spełnić jeden warunek - ujść z życiem, znalazłszy się o krok od śmierci.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/