Kłam mi, kłam

Wydawnictwo: Świat Książki
Tell Me Lies
zdrada
aniaxyz

Jeśli myślisz, że życie w w małym miasteczku jest nudne, to jesteś w błędzie. Poznaj mieszkańców Frog Point, uwikłanych w absurdalne sytuacje jak z farsy. Wyobraź sobie, że twoje dotychczasowe życie legło w gruzach. W samochodzie męża znajdujesz czarne, fikuśne majteczki. Twój partner oskubał z pieniędzy kontrahentów i wyczyścił co do grosza małżeńskie konto. Na domiar złego uprowadził waszą córkę. Nieszczęście goni nieszczęście, a pech cię nie opuszcza. Co byś zrobiłaa Może inna roniłaby łzy w samotności, ale nie Maddie Faraday, niepozorna nauczycielka z prowincji, która wykorzystuje niepozorny zbieg okoliczności, żeby zmienić swoje życie. z potulnej, nieśmiałej i zahukanej kury domowej staje się kobietą niezależną, pewną siebie i świadomą swego seksapilu kobietą. I... znajduje wreszcie f

Katherina87 | 2014-09-03

Jeśli myślisz, że życie w małym miasteczku jest nudne, to jesteś w błędzie. Poznaj mieszkańców Frog Point, uwikłanych w absurdalne sytuacje jak z farsy.

Wyobraź sobie, że twoje dotychczasowe życie legło w gruzach. W samochodzie męża, którego byłaś podnóżkiem, znajdujesz fikuśne czarne majtki. Twój partner oskubał z pieniędzy kontrahentów i wyczyścił co do grosza małżeńskie konto. Na domiar złego chce uprowadzić waszą córkę. Nieszczęście goni nieszczęście, a pech cię nie opuszcza. Co byś zrobiła? Może inna roniłaby łzy w samotności, ale nie Maddie Faraday, niepozorna nauczycielka z prowincji, która wykorzystuje nie sprzyjający zbieg okoliczności, żeby zmienić swoje życie. Z potulnej, nieśmiałej i zahukanej kury domowej staje się niezależną, pewną siebie i świadomą swego seksapilu kobietą. I…znajduje wreszcie faceta, który raczej nie wykręci żadnego numeru. Na tym nie koniec burzliwych przygód Maddie. Ty również możesz pójść w jej ślady. Najgorszy dzień w twoim życiu to być może...

betina360 | 2016-03-09
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 09 marca 2016

Zycie w malym miasteczku nie musi byc nudne. O czym przekonuje sie Maddie ktorej zycie po zdradzie przez meza a pozniej jego zamordowaniu diametralnie sie zmienia. Ksiazka jest jak farsa pelna pomylek i zabawnych okolicznosci. Czyta sie ja z usmiechem i o to czasem w zyciu chodzi. Nie zawiodla mnie.

Rose92 | 2011-03-29
Przeczytana: 29 marca 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Maddie jest miłą dziewczyną miasta Frog Point. Wobec każdego jest bardzo uprzejma, nader dobrze przestrzega zasad, ale do czasu. Zacznie się od czarnych koronkowych majteczek znalezionych w cadillacu Brenta-jej męża, a to dopiero początek przygód z jednej strony zwyczajnych, lecz z drugiej smutnych i nawet przerażających. Dotąd skrywane tajemnice ujrzą światło dzienne, a Maddie w końcu odnajdzie siebie, a pomoże jej w tym stary dobry przyjaciel W.S.
Książka wciągnęła mnie od samego początku i musze przyznać, że to był duży plus. Podobał mi się bardzo dokładnie opisany romans oraz "sceny miłości", lecz czasem to mogło się wydać zbyt przesadzone. Bynajmniej cała sceneria wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Polecam szczególnie dla kobiet, które lubią sceny obyczajowo-miłosne z dozą dreszczyku i dramatu.

ozetka | 2011-07-07

Książka, która wciąga dosłownie od pierwszej strony!!1 Fajna, lekka zabawna. Moja ulubiona.

Nonka tajemnica | 2013-01-16

Świetna książka!!!!:) POLECAM

Mika | 2013-06-01
Przeczytana: 01 kwietnia 2012

Lekka, przyjemna a do tego zabawna. Bardzo mnie wciagnela.

Papaveryna | 2016-09-22
maśka | 2016-07-28