Karmazynowa Lily

Tłumaczenie: Anna Gutowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romanse Sprzed Lat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Crimson lace
romans historyczny
Wanda

Zgromadzona na niezwykłym przyjęciu elita Nowego Jorku staje się świadkiem skandalu, którego niechlubną bohaterką jest panna Lily Blakemore. Zbulwersowana kasta wyklucza młodziutką artystkę ze swojego grona, a jej haniebny czyn uznaje za temat tabu. Po dziesięciu latach banicji Lily Blakemore wraca do domu, żywiąc nadzieję, że wróci także do łask dawnych przyjaciół. Nie spodziewa się natomiast, aby miała jeszcze spotkać w swym życiu miłość - aż do poznania Morgana Elita, który postanawia rozwiązać zagadkę dramatu ukochanej.

Papaveryna | 2016-09-22
Agata | 2015-06-21