Bez wyrzeczenia

Tłumaczenie: Jerzy Marcinkowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dziedzictwo Girda". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Surrender None
978-83-7418-175-4
fantasy
Michał

Paksenarrion była najświetniejszą paladynką, jaką widział jej świat. Lecz Paksenarrion nigdy nie zostałaby wojowniczką, gdyby nie pojawił się ktoś wcześniej: Gird – wyzwoliciel, który nauczył swój lud, że są w stanie walczyć – i wygrywać – z ich władcami Magami. A po Girdzie pojawił się ktoś jeszcze: Luap – zaprzysiężony zwolennik Girda i królewski bękart. Rozdarty wewnętrznym konfliktem Luap nie śmie kłamać i nie może powiedzieć prawdy, ani stawić czoła przyszłości.

Juzbrig | 2016-05-03
Przeczytana: 03 maja 2016

Taki mocny przeciętniak, porusza trochę głębsze tematy jak strata, sprawiedliwość, czy poświęcenie. Nie polecam kupować, ale jak się trafi, można przeczytać.

Tomasz | 2016-12-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Papier