Totalna awaria systemu

Cykl: Parrish Plessis (tom 3)
Wydawnictwo: Solaris

Cyberpunk z antypodów. Ostatni tom trylogii o Parrish Plessis. Viva to miejski moloch przyszłości. Otoczona slumsami enklawa bogaczy.. Tym światem rządzą media wszędobylskie i konkurujace ze sobą stacje telewizyjne. Najchętniej pokazują brutalny sport, przemoc i seks. Dla zwiększenia oglądalności media gotowe są na wszystko wzniecą bunt, zamieszki uliczne, dokonają ludobójstwa al

WojteK | 2013-09-13

Opinia tutaj jest opinią o całej trylogii Parrish Plessis.
Natknąłem się w bibliotece na pierwszy tom, przeczytałem i wiedziałem, że muszę mieć w domu całą trylogię. Tak więc chwila polowania na allegro i nabyłem za przysłowiowe grosze. Ten dosyć rozbudowany cyberpunk ujął mnie od samego początku. Wizja dziewczyny zagubionej w życiu i wplątanej w niezłą aferę. Każda część opowiada osobną historię ale tak naprawdę nie istnieje bez żadnej innej części. Jak to cyberpunk, dużo strzelania, elektroniczne wszczepy, dziwne ubiory, strefy bogatych i biednych, walka o przetrwanie, udziwnione wynalazki przyszłości. Czyta się przyjemnie i pamięta się imiona bohaterów. Dużo zwrotów w fabule, wiele momentów obfitujących w akcję jak i spokojniejszych przemyśleń. Czytałem z przyjemnością i na pewno wrócę.

Michał Głowacz | 2017-09-16
Furion | 2017-07-26