Wieże Zachodzącego Słońca

Tłumaczenie: Grażyna Motak
Cykl: Saga Recluce (tom 2)
Wydawnictwo: Rebis
The Towers of Sunset
8371208367
Wieże, Zachodzącego, Słońca
dona

Drugi tom cyklu "Saga Recluce" wprowadza czytelnika w początki dziejów czarnej-będącej oazą ładu - wyspy Recluce. Creslin, czarny mag burz, nie mający jednak pojęcia o swych uzdolnieniach, nie chce być zabawką na dworze tyrana Sarronnyonu. Woli ucieczkę przez ośnieżone góry. Niełatwo jednak ujść przeznaczeniu, zwłaszcza gdy we wszystko wplątana jest magia. Urocza księżniczka Magaera, jego...

Creslin, czarny mag burz, nie mający jednak pojęcia o swych uzdolnieniach, nie chce być zabawką na dworze tyrana Sarronnyonu. Woli ucieczkę przez ośnieżone góry. Niełatwo jednak ujść przeznaczeniu, zwłaszcza gdy we wszystko wplątana jest magia. Urocza księżniczka Magaera, jego narzeczona, również nie może znaleźć swego miejsca w życiu. Jaką rolę odegra w tym wszystkim nie zamieszkana wyspa Recluce?

Temptation | 2015-05-27

Autor stworzył naprawdę ciekawy świat. Nie tylko ten tom, ale całą sagę czyta się rewelacyjnie. Dla fanów fantasy polecam zdecydowanie.

Kamil Olędzki | 2010-11-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Szkoda , że ta książka nie ma lepszego wydawnictwa. Naprawdę jest warta przeczytania. Genialny świat czarnych i białych magów. W którym to biali są Ci źli.

Gabryś | 2016-03-30
Elcia | 2016-02-01