W kręgu słowa

Wydawnictwo: Wektor
83-906830-5-9
debiut
Justyna

Powieść "W kręgu słowa" jest współczesnym nawiązaniem do klasycznej formuły gatunku, a fakt, iż jest debiutem, został wykorzystany przez autora do pełnego przedstawienia własnych, intymnych związków z literaturą na kanwie życia. W warstwie fabularnej utworu wszystko staje się możliwe dzięki twórczej wyobraźni bohaterów, kreujących swój los z niewielką pomocą garstki przyjaciół oraz autora w...

W warstwie fabularnej utworu wszystko staje się możliwe dzięki twórczej wyobraźni bohaterów, kreujących swój los z niewielką pomocą garstki przyjaciół oraz autora w myśl zasady: "życie jest powieścią przez nas samych pisaną".

źródło opisu: opis autorski

Justyna | 2010-10-18