Miłość i inne nieszczęścia

Tłumaczenie: Katarzyna Marczewska
Wydawnictwo: W.A.B.
En attendant Bojangles
Ag2S

Ponad 250 000 sprzedanych egzemplarzy we Francji i deszcz nagród! Oto debiutancka powieść, która odniosła niebywały sukces nad Sekwaną i zaskarbiła sobie prawdziwą miłość czytelników. Ojciec, który poluje na muchy harpunem, matka, która codziennie zmienia imię, syn, który za karę musi oglądać telewizję, i żuraw w charakterze domowego zwierzątka – życie tej lekko ekscentrycznej, nadzwyczaj...

Ojciec, który poluje na muchy harpunem, matka, która codziennie zmienia imię, syn, który za karę musi oglądać telewizję, i żuraw w charakterze domowego zwierzątka – życie tej lekko ekscentrycznej, nadzwyczaj szczęśliwej rodziny odmierzają takty jazzowych szlagierów i kolejne lampki szampana sączonego w tańcu przez bezgranicznie zakochanych w sobie rodziców. Do czasu, kiedy szczęście okaże się tylko pianą złudzeń…

Porywająca, słodko-gorzka opowieść o radości życia, sile uczucia i więzów rodzinnych, którą poznajemy z perspektywy dziecka, zmuszonego przedwcześnie dorosnąć w wyniku tragicznego splotu wydarzeń.

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Patu | 2017-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2017

Ta książka jest trochę jak historia Mikołajka, w której coś poszło nie tak.

Alexandra902 | 2017-04-22
Przeczytana: 15 marca 2017
Galahad | 2017-03-13
Christine Doinel | 2017-02-18
Przeczytana: 23 lutego 2017
Słodko-gorzka opowieść o radości życia

Ponad 250 000 sprzedanych egzemplarzy we Francji i deszcz nagród: oto debiutancka powieść, która odniosła niebywały sukces nad Sekwaną i zaskarbiła sobie prawdziwą miłość czytelników. „Miłość i inne nieszczęścia” Oliviera Bourdeaut już w polskich księgarniach!

Patronaty tygodnia

Mroczny thriller o miłosnym trójkącie, kolejny kryminał Remigiusza Mroza, debiutancka powieść, która odniosła niebywały sukces nad Sekwaną, portret odkrywcy zaginionej stolicy Majów i człowieka, który wybierał się na Księżyc – to tylko niektóre z historii, które znajdziecie w książkach mających premierę w najbliższych dniach. Jakich tytułów warto szukać w księgarniach? Sprawdźcie!