Skała Wichrów

Tłumaczenie: Piotr Jędrusik
Cykl: Sean Dillon (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
Thunder Point
Sean Dillon, Piotr Jędrusik
Casthaluth

W niezwykłych sytuacjach podejmuje się niezwykłe decyzje: brytyjski wywiad zostaje zmuszony do skorzystania z usług irlandzkiego terrorysty, Seana Dillona. Tylko Dillon może uratować prestiż monarchii oraz władz, odnajdując wrak niemieckiego U-Boota, zatopionego przed pięćdziesięciu laty w pobliżu Wysp Dziewiczych. We wraku spoczywa bowiem Błękitna Księga, którą Hitler tuż przed śmiercią powierzył Martinowi Bormannowi. Dokument zawiera listę nazwisk wybitnych angielskich i amerykańskich osobistości, będących zwolennikami nazizmu. Błękitnej Księgi szukają nie tylko Secret Service i Dillon, za wszelką cenę chcą ją wcześniej dostać w swoje ręce znani politycy i niebezpieczni aferzyści.

Camillos | 2011-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2011

Doskonała lektura na obecne wiosenne popołudnie. Wg mnie zdecydowanie lepsza pozycja z Dillonem, niż debiutancka "Hiena" (vel "Oko cyklonu").

Casthaluth | 2010-10-13
Przeczytana: 07 listopada 2011

Ta sama książka wydana pod dwoma różnymi tytułami "ThunderPoint" oraz "Skała wichrów"

Greg | 2016-03-07
ikarol | 2016-01-01