Księga Gwiazd 2 Pan Sha

Tłumaczenie: Agata Sylwestrzak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Księga Gwiazd". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Le Livre des Etoiles II. Le Seigneur Sha
83-241-0258-2
Cień, Orki, Eryk, Kadehar
Iselin

Gildia postanawia rozprawić się z Cieniem. Wyprawa jest przygotowywana w największej tajemnicy. Ale w Niepewnym Świecie na czarnoksiężników napadają orkowie i dziesiątkują ekspedycję. Tylko Kadehar wraca żywy i... zostaje oskarżony o zdradę.
Kto naprawdę zdradził? I kim jest tajemniczy Pan Sha? Czy magiczne talenty Eryka wystarczą, by rozwiązać te tajemnice i uratować przyjaciół?

Chi-mey | 2014-11-04
Przeczytana: 2008 rok

Kolejna część Księgi Gwiazd i znów pełen zachwyt. Akcja nie zwalnia, drużyna prze naprzód, a zagadki zamiast się rozwijać gmatwają się jeszcze bardziej. Poznajemy harpie i inny świat z wszystkimi jego niebezpieczeństwami, poznajemy ludzi pustyni i morza(jeśli nic nie pokręciłam, bo książkę czytałam dość dawno, a całą serię niekiedy traktuję jak jeden tom). Miejscami może nam się zdawać, że wiemy już co jest za rogiem, ale nie dajcie się zwieść i nie traćcie czujności, bo autor może zaatakować w każdej chwili!
Książka przeznaczona dla młodzieży, ale i starszych może uwieść swoim urokiem.

krasnylud | 2015-06-13
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Dalej mi się podobało. Dobrze się czyta i podoba mi się świat przedstawiony.

Jarek Kaszuba | 2016-06-23
Przeczytana: 2003 rok