Twarz Cienia

Tłumaczenie: Agata Sylwestrzak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Księga Gwiazd". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Le Livre des Etoiles III. Le Visage de L'Ombre
83-241-1118-2
Iselin

Eryk porwany! Cień więzi go, żeby dotrzeć do najgłębszych sekretów Księgo Gwiazd. Eryk dzielnie opiera się nikczemnym zaklęciom ciemnej mocy, lecz na jak długo starczy mu sił? Czy armia rycerzy pod wodzą mistrza Kadehara, która przeprawia się przez Niepewny Świat, uwolni terminatora czarnoksiężnika? I kim naprawdę jest zła potęga, która chce rozciągnąć swoje panowanie na wszystkie światy?

Lynnka | 2012-08-24
Przeczytana: 24 sierpnia 2012

Do Harrego Pottera jeszcze sporo tej serii brakuje, niemniej jest to całkiem miłe i przyjemne czytadełko dla młodszej młodzieży :) Postacie nie są wybitnie skomplikowane i raczej przyporządkowane schematowi dobry - zły, bez półcieni. Seria napisana dobrym stylem, który się szybko czyta i wciąga - mimo tego, że akcja często jest przewidywalna.

Chi-mey | 2014-11-04
Przeczytana: 2008 rok

No i znów (niestety po raz ostatni) towarzyszymy Erykowi. U..aa... Niesamowicie mnie za dzieciaka seria wciągnęła i żałuję że nie była dłuższa.
W moim odczucie książka miejscami była zaskakująca, miejscami dłużyło mi się już szczęście naszego bohatera. Ale ni tak- jedna z moich ulubionych.
Niestety seria nie nadaje się do czytania poszczególnych tomików oddzielnie bo niszczy to całą fabułę i gubi czytelnika. Bo tu się dowiemy kim na prawdę jest Eryk i co go łączy z ludźmi pustyni i Kadeharem, kim jest syn ludzi pustyni oraz kto jest tym złym i kim do diabła jest Pan Sha! Książka łatwa w odbiorze i przyjemna. Nie męczy a bawi.
Świetna!

krasnylud | 2015-06-13