Abramakabra, czyli sklonuj się

Tłumaczenie: Alicja Marcinkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wrota Wyobraźn". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Pure dead wicked
83-241-0399-6
Enyo

Podstępny budowlaniec, świąteczne nudy, zabawa laptopem i setki miniaturowych wersji Tytusa i Pandory, jednym słowem - totalna katastrofa! To prawda, zamek ma już swoje lata. Ale żeby dach zawalił się tak nagle? Naprawa zaklęciem nic nie daje. Trzeba zatrudnić specjalistów. Na czas remontu rodzina Diabli-Nadallich wraz z nianią, lokajem, krokodylem, smokiem, gryfem i yeti wyprowadza się do hotelu. Nie podejrzewają, że padli ofiarą spisku. Ale to jeszcze nic. Najgorsze jest to, że stworzone (niechcący) przez Tytusa i Pandorę klony (Tytusa i Pandory) wymykają się na wolność. WSZYSTKIE PIĘĆSET!!!

Kikaxfob | 2016-08-20
zjedzmakaron | 2016-08-11