Zilla i ja

83-7227-889-X
Zilla, ja, Kornwalia, przyjaźń
papalotl

Katherina87 | 2012-11-21

Świat Katie nagle się zmienia. Nowy dom, nowe życie, nowe znajomości.... i tajemnicza Zilla.Kiedy Katie poznaje Zillę, jest pewna, że nigdy jej nie polubi. Zilla jest opryskliwa, łatwo wpada w złość i od pierwszej chwili daje Katie do zrozumienia, że nie zamierza się z nią zaprzyjaźnić. Ale serdeczna i zaradna Katie wcale się tym nie przejmuje, wierzy, że Zilla stanie się jej przyjaciółką. Najpierw jednak, by pomóc Zilli, musi przeniknąć jej mroczną tajemnicę.

Jessica | 2015-08-31

Czytałam tą książkę w podstawówce i wtedy mi się podobała ;)

| 2013-07-11
Przeczytana: 06 lipca 2013

Ta książka z pozoru jest nawet fajna. Ale po przeczytaniu od razu spojrzałam na nią jako nudną. Nie ma zaskakujących zwrotów akcji, czyta się ją niechętnie.

gakuko | 2012-01-03
Na półkach: Przeczytane, Rok 2011
Przeczytana: sierpień 2011

Nie zrobiła na mnie wrażenia. Bohaterowie wydają mi się nijacy, a fabuła mało wciągająca.

Nata_lena | 2016-03-27
kartka | 2015-05-18