Zilla i ja

literatura dziecięca
83-7227-889-X
Ewa Mikina
Zilla ja Kornwalia przyjaźń

Czytałam tą książkę w podstawówce i wtedy mi się podobała ;)

Ta książka z pozoru jest nawet fajna. Ale po przeczytaniu od razu spojrzałam na nią jako nudną. Nie ma zaskakujących zwrotów akcji, czyta się ją niechętnie.

Świat Katie nagle się zmienia. Nowy dom, nowe życie, nowe znajomości.... i tajemnicza Zilla.Kiedy Katie poznaje Zillę, jest pewna, że nigdy jej nie polubi. Zilla jest opryskliwa, łatwo wpada w złość i od pierwszej chwili daje Katie do zrozumienia, że nie zamierza się z nią zaprzyjaźnić. Ale serdeczna i zaradna Katie wcale się tym nie przejmuje, wierzy, że Zilla stanie się...

Nie zrobiła na mnie wrażenia. Bohaterowie wydają mi się nijacy, a fabuła mało wciągająca.

• Rok 2011
  • Nastoletnie
  • ★ Książki do wymiany ★
  • Literatura zagraniczna
  • Dla dzieci
  • Obyczajowe
  • Literatura dziecięca/młodzieżowa
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zilla i ja