13 świeczek

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza RYTM

Powieść Krystyny Berwińskiej adresowana jest do nastolatek. Jej bohaterka, po swych trzynastych urodzinach, postanawia systematycznie prowadzić dziennik. Zapisuje swoje myśli i marzenia, relacjonuje niezwykle szczerze swoje przeżycia związane z trudnym okresem dojrzewania konflikty w szkole, w domu nieudaną próbę samobójczą...

One_beauty_life | 2015-06-13
Na półkach: Z biblioteki, Przeczytane

Poddająca refleksjom, tworząca marzenia książka, która co prawda nie porywa czytelnika, ale pozostaje w jego pamięci.

djulie | 2011-06-28

Średnia, akcja nie porywa, ciężko wczuć się w sytuację bohaterki czy ustosunkować się do niej. Nie jest zła, ale nie nazwałabym jej dobrą. Po prostu średnia, dla zabicia czasu może być.

zaczarowana | 2012-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2012

Książka nie jest zła ale mi za bardzo nie przypadła do gustu. Według mnie zabrakło w niej czegoś ale do końca nie wiem czego.

Karolka | 2011-07-31

Fajne, naprawdę fajne. Lubię takie książki-niby o niczym, a jednak jakiś sens jest... ;D

kasia88 | 2016-07-17
lucy285 | 2016-04-28