Jeszcze zobaczycie

Wydawnictwo: Bellona
5 (23 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Książka, którą powinna przeczytać każda nastolatka mająca problemy z chłopakami, przyjaciółmi, z rodziną. Opowiada o perypetiach nastoletniej Ellen, na którą spadają wszystkie możliwe tragedie świata. Jej chłopak, perfekcyjny pod każdym względem, zdradza ją z jej najlepszą przyjaciółką, Melishą. Jej młodsza siostra, Eve, nie dość, że jest królową piękności i gwiazdą kółka teatralnego, spotyka się z jej drugim najlepszym przyjacielem, Julianem. Jakby tego było mało, matka Ellen ma romans z jednym z najbardziej znienawidzonych nauczycieli. W którymś momencie Ellen czuje, że dłużej tego nie zniesie. Postanawia się zemścić. Uważa, że jeśli zrani tych, którzy ją zranili, poczuje się lepiej.

| 2010-07-28
Przeczytana: 2007 rok

Dobra książka dla zdesperowanych nastolatek .Przeczytałam ją szybko i bez żadnego zachwytu. Język jest prosty więc każdy może ja przeczytać. Ale dla mnie bez większego zachwytu .

awhlars | 2015-12-26
wild_child99 | 2015-08-28