Reader, I Married Him

Okładka książki Reader, I Married Him
Joanna BriscoeTracy Chevalier Wydawnictwo: William Morrow Paperbacks literatura piękna
literatura piękna
William Morrow Paperbacks
2016-03-22
2016-03-22
Jane Eyre
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Pismo. Magazyn opinii, nr 6 (18) / czerwiec 2019 Simon Armitage, Tatiana Bondareva, Saleh Diab, Ewa Drygalska, Natalia Grosiak, Karol Grygoruk, Sarah Hall, Paweł Jaroński, Grzegorz Kasdepke, Kacper Kwiatkowski, Piotr Leszczyński, Karolina Lewestam, Matlak Michał, James Millward, Justyna Pobiedzińska, Denise Riley, Piotr Artur Stasiak, Kazik Stańczak, Monika Szewczyk-Wittek, Mike Urbaniak, Jonathan Watts, Milena Zatylna, Łukasz Zawada, Juliusz Ćwieluch
Ocena 7,3
Pismo. Magazyn... Simon Armitage, Tat...
Okładka książki Bard: The Short Story Collection Claire Fuller, Sarah Hall, Joanne Harris, Marina Lewycka, Chigozie Obioma, Adam Thirlwell
Ocena 0,0
Bard: The Shor... Claire Fuller, Sara...
Okładka książki Sex & Death Kevin Barry, Lynn Coady, Ceridwen Dovey, Damon Galgut, Petina Gappah, Sarah Hall, Yiyun Li, Alexander Macleod, Ben Marcus, Jon McGregor, Courttia Newland, Ali Smith, Wells Tower, Alan Warner
Ocena 7,0
Sex & Death Kevin Barry, Lynn C...