Jesienny kochanek

Tłumaczenie: Joanna Puchalska
Cykl: Bracia Maxwell (tom 1)
Wydawnictwo: Libros
Autumn lover
romans, miłość
Wanda

Po powrocie do zniszczonej wojną domową Nevady Elyssa Sutton zastaje ranczo spustoszone przez rabusiów, a na dodatek rodzinną posiadłość chcą przejąć bandyci. Dziewczyna przysięga, że nigdy więcej nie opuści swego domu, a to oznacza, że będzie musiała przyjąć pomoc tajemniczego i niebezpiecznego człowieka znikąd, Huntera Maxwella. On sam przecierpiał niemało nie tylko wskutek okrucieństwa bandytów, lecz także za sprawą kobiecej niewierności. Pewien, że nigdy więcej nie zaufa kobiecie, ma niezłomny zamiar ścigać morderców swojej rodziny, aż wszyscy zapłacą za popełnione zbrodnie. Kobieta potrzebująca pomocy i mężczyzna pogrążony w bólu walczą o coś cennego co oboje stracili... oraz o uczucie, jakie przytrafia się tylko w snach.

[LiBROS, 2001]

Małgosia | 2013-08-22

Dzisiejszy świat doszczętnie stracił wartościowe książki, bardzo rzadko można dostać powieści współczesnych pisarzy, które są cokolwiek warte. Książka "Jesienny kochanek", chociaż w moim mniemaniu TO COŚ nawet nie leżało koło P R A W D Z I W E J K S I Ą Ż K I, jest to raczej chłam produkowany (niestety coraz częściej) dla potrzeb bezmózgich odbiorców, którzy oczekują prostej i nieskomplikowanej fabuły, potwornie przewidywalnej historii, w śmietnisku pani Lowell już po przeczytaniu 5 strony dowiadujemy się, że główna bohaterka niczym dziewucha bez klasy i przejawów choćby iskry rozumu rzuca się (pierwsza!) w ramiona mężczyzny, zakochuje się, pragnie go, chcę stworzyć rodzine etc etc etc.

Cytując za wspaniałym pisarzem pozwolę sobie jako puentę dopisać :
„Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam"

Justyna Początko | 2016-04-19
justyna | 2016-01-14