Sztuka życia czyli Encyklopedia dobrych manier

Wydawnictwo: Elew
83-910370-8-8
poradniki
Eida

Książka jest zbiorem wskazań i sugestii. Nie należy stosować ich mechanicznie, lecz postepować zgodnie z ich intencją. Dzięki temu nauczymy się respektować potrzeby innych, szanować ich i zachowywać się taktownie i życzliwie. Dobre maniery nie krępują i nie usztywniają, a wprost przeciwnie-zapewniają swobodę i poczucie bezpieczeństwa, pozwalają na luksus bycia sobą. Książka adresowana jest do...

Książka adresowana jest do szerokiego kręgu odbiorców, napisana przez polskiego autora (występującego pod pseudonimem) i osadzona w polskich realiach. Znakomity i niezwykle użyteczny prezent szczególnie dla młodych ludzi.

Mariposa | 2016-08-22
Przeczytana: 2011 rok

Tę książkę dostałam dawno temu od mamy i czytałam ją już wielokrotnie. :)

Doskonały zbiór zasad savoir-vivru, przydatny każdemu. Jak kulturalnie wybrnąć z wielu sytuacji? Tu znajdziesz odpowiedź na to pytanie!

Angelika | 2015-07-24
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2015

Rewelacyjny poradnik !!!
Polecam każdemu kto w łatwy i prosty sposób, a także z odrobiną humoru zechce opanować podstawowe zasady savoir vivr'u :)

mara1009 | 2012-12-02

Bardzo przydatna książeczka. Dzięki niej zawsze wiadomo jak się zachować. Czytana w młodości nauczyła mnie wielu manier, których staram się przestrzegać każdego dnia

visibilite | 2011-09-11
Przeczytana: 13 października 2002

Pomaga zrozumieć, jak wtopić się w codzienność

Camelot | 2017-03-04
biedrona7 | 2016-09-11