Jak wygrać miłość? Instrukcja obsługi

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Instrukcja obsługi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
poradniki

O miłości myślą, mówią i marzą wszyscy, lecz jakoś mało konkretnie. Tymczasem Jacek Pulikowski konkretnie, po męsku określa ścisłe zasady koniecznego przygotowania i niezbędnych wyrzeczeń, reguły gry i kryteria zwycięstwa, by każdy wiedział, co musi zrobić, ile z siebie dać, aby w swoim życiu WYGRAĆ MIŁOŚĆ. Autor nie mami nas ckliwymi słówkami, ale pisze wprost: by wygrać, trzeba się natrudzić i wysilić. Ale nagrodą za zwycięstwo miłości jest szczęście własne, szczęście bliskich, więcej szczęścia w świecie oraz szczęście wieczne.

andzia3110 | 2015-10-21
Przeczytana: 2014 rok

Wspaniała książka, która traktuje o prawdziwej Miłości. Autor konkretnie pisze jak trzeba postępować i czym kierować, aby "wygrać" Miłość, czyli mieć udany związek małżeński.

Eliszeba | 2014-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2014

"Jedyną miarą miłości jest miłość bez miary"

Warto czasami przypomnieć sobie jakie zasady panują w grze o miłość i co robić, aby zwyciężać. Jacek Pulikowski nie daje taryfy ulgowej. Aby wygrać trzeba zaliczyć wszystkie bazy.

Paulina | 2012-07-05
Przeczytana: 01 kwietnia 2012

Krótka instrukcja jak dbać o to, co w życiu najważniejsze...

Agnieszka | 2012-05-12
Przeczytana: 2009 rok

"O zwycięstwie w Miłości decyduje wierność"

Piękne rozważania na temat miłości.

foksiu | 2017-04-26
Anna | 2016-11-18