Miłość na całe życie. Wspomnienia z czasów beztroski

Wydawnictwo: Bertelsmann Media
83-7311-201-4
Kinqa

Miłość, jedno z najpiękniejszych uczuć, opiewane w wierszach i poematach, nadaje sens naszemu życiu, jest jego sterem. Michalina Wisłocka, powracając wspomnieniami do młodości, wprowadza czytelnika w tajniki pierwszej miłości. Z dużą dozą humoru opowiada o zauroczeniu, wzajemnej fascynacji i przywiązaniu do człowieka, który towarzyszył jej przez całe życie. Dzięki fragmentom pamiętników i listów, a także rodzinnym fotografiom autorce udało się wytworzyć klimat i nastrój tamtych przepięknych chwil.

Alicja Kostrzak | 2013-02-11
Agata | 2012-11-07