Sztuka kochania. W dwadzieścia lat później

Wydawnictwo: SuperEgo
8392063015
poradniki

Inne wydania

Doktor Michalina Wisłocka jak mędrzec dostrzega ludzkie potrzeby i proponuje skuteczne rozwiązania. We wszystkich publikacjach Wisłockiej motywem przewodnim jest miłość, dlatego wydaje mi się, że książki jej będą długo czytane i publikowane.prof. Zbigniew Izdebski

fallka | 2015-12-12
Przeczytana: 11 grudnia 2015

Książka w niektórych aspektach trochę przestażała. Z drugiej strony w zalewie dżenderu stanowi dobrą równowagę, bez wstydu pisząc o różnicach płci oraz podziale ról i okresach wspierania jednej strony przez drugą, to znów na odrwót. Świetne ujęcie wieku dojrzałego i starości, z wyczuciem i szczerze. Generalnie lektura warta polecenia, nawet nie do końca seksuologiczna, bo sporo jest po prostu przemyśleń osoby doświadczonej swoim życiem i zapoznanej z wieloma historiami.

Nieco słabsza od głównej, pierwszej części, ale czyta się równie dobrze.

Rafał | 2015-09-15
Przeczytana: 2014 rok

Ciekawa pozycja traktująca o seksualności.
Wybrałem tą książkę celowo, ażby zobaczyć jak temat seksualności mężczyzny i kobiety, był przedstawiony 30 lat temu.
Książka prosta, ciekawa i konkretna.

POLECAM!

piernik | 2017-06-04