Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnik dla początkujących

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
978-83-7506-191-8
kobieta, życie, porażka
poradniki
tysiula

Wbrew powszechnemu mniemaniu zepsuć życie sobie i innym nie jest tak łatwo, jak z pozoru mogłoby się wydawać. Większość z nas nie raz i nie dwa podjęła różnorodne wysiłki zmierzające do tego celu, ale efekty okazywały się zazwyczaj mizerne. Być może zabrakło nam konsekwencji, a być może nie byłyśmy do końca świadome istnienia skutecznych środków.

PapierowaStrona | 2018-12-05
Przeczytana: 28 listopada 2018

Książka, która jest dość zabawna. Rzeczywiście tytuł oddaje zawartość w 100%. Jest mnóstwo rad jak zepsuć sobie życie. Część rzeczy w tej książce jest dość oczywistych, więc niestety z tej książki zbyt wiele się nowego nie nauczyłam. Była to dla mnie bardziej lekka lektura i powtórka znanych mi już zachowań, które niszczą życie. Jednak czyta się ją szybko, ponieważ nie ma dużo stron i jest napisana w humorystyczny sposób. Myślę, że o to autorce chodziło aby zrelaksować się podczas czytania.

Iwona Konieczna | 2017-08-01
Na półkach: Przeczytane, 2017, Śmieszne

Lekko i humorystycznie o tym, jak (nie) być zadowolonym z własnego życia. Objętościowo niewymagająca, w sam raz, żeby przystanąć i zastanowić się nad tym, czego oczekujemy od siebie i relacji z innymi. Polecam każdej kobiecie bez względu na wiek, ale chyba najbardziej matkom małych dzieci, choć to książka nie o wychowaniu.

42n4 | 2014-07-09
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Z humorem o różnicach, wadach i zaletach kobiet... Dla wszystkich...

Ell Ula | 2012-02-18

Momentami zabawna, a momentami ciężka do przejścia

książek: 2048
karola | 2011-11-08
Przeczytana: 08 listopada 2011

W końcu zmęczyłam.
Daję ocenę "dobrą", bo lubię styl Hanki Lemańskiej, lubię jej inteligencję i pisanie. W sumie polubiłam też "porady" z tej książki, choć oczywiście trzeba je czytać odwrotnie. Na dłuższą metę jednak (czytaj: na całość książki, mimo że nie jest zbyt opasła) styl tych porad jest męczący.

Monika Wyszogrodzka | 2011-07-27

Lektura obowiązkowa!!!!