Okoliczności łagodzące

Tłumaczenie: Anna Tanalska-Dulęba
Wydawnictwo: Świat Książki
Mitigating Circumstances
ZuzAnka

Atrakcyjna, wykształcona i ambitna prawniczka Lily Forrester pracuje w biurze prokuratora okręgowego w Los Angeles. Życie osobiste ma nieudane. Od lat nic już jej nie łączy z mężem o nieciekawym usposobieniu. Trudno jej trafić do trzynastoletniej córki Shany, która manipuluje ojcem i buntuje się przeciw matce. Lecz oto Lily staje przed perspektywą na odmianę: karierę zawodową i satysfakcjonujący związek z innym mężczyzną. Lily opuszcza męża.
Pewnej nocy Lily i Shana zostają napadnięte w domu i brutalnie zgwałcone. Chcąc oszczędzić córce bolesnych przesłuchań, Lily postanawia sama wymierzyć sprawiedliwość. W sprawcy rozpoznała podejrzanego w innej sprawie kryminalistę.

Ewelina229 | 2013-06-08
Przeczytana: 2010 rok

Jedna z książek, którą pochłonełam w jeden wieczór, jest po prostu rewelacyjna. Polecam :)))

Roman Dłużniewski | 2016-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2016

Bardzo poprawnie napisana powieść sensacyjna. Wciąga i choć zakończenie można było przewidzieć, na pewno warto przeczytać.

Karina | 2015-01-10
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 10 stycznia 2015

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Od początku wiedziałam, że nie zostanie ukarana. Przewidywalność zakończenia zepsuło mi ciekawy i fajnie zrobiony wątek.

Volumen | 2016-09-17

Książka rewelacyjna. Wciąga od pierwszych stron. Polecam