Sędzia w matni

1995-01-01
1995-01-01
83-7129-084-5
Renata Gorczyńska

Dobra powieść, lecz za 2 tygodnie nie będę ją pamiętała. Momentami bardzo mnie nudziła ale ogólnie jeśli ktoś szuka lektury na weekend to myślę że "Sędzia w matni " jest odpowiednia.

Nie powaliła mnie ta książka..gryzłam ją kęsami po rozdziale, ale nie zdobyła mojego serca... no może tylko rozbierana randka pani sędzi z supupergliną wywołała mój usmieszek, nie żeby było nieładnie opisane ( hmm, znawca ze mnie żaden w tym temacie, choć jakiegos erotyka nawet kiedyś ugryzłam, choc szczegółów nie pamiętam, ale smak został..) No więc, seks na masce samochodu tudzież na tylnym siedzeniu samochodu w krajobrazie nocnym był trochę jak z marzeń szesnastolatki , czyli wygięcie w łuk kibici pani sędzi, muskularny piekny on, seksowna itd ona najgorętszy kochanek, najlepsza kochanka..hmmm amerykańska szmira niestety..no więc nie polecam..no chyba że ktoś lubi, a zd drugiej strony dlaczego nie? wszyscy chcemy byc piekni, seksowni i być silni psychicznie...miałam tylko raz okazje poznac Amerykanina, wie c Amerykę znam tylko z filmów no i ksiażek takich jak ta..więc jak dla mnie bardzo amerykańskie i do moje polskiej duszy czytelnika nie przemawia..ale może innym zasmakuje..rzecz gustu..a gusty nie podlegają dyskusji..MM

Kolejna perła z biblioteki.Mimo, że nie nowość.A i autorka raczej,taka mało znana.
Morderstwo siostry,pani sędzi.Podejrzany o pedofilie.
Głośny temat porno z dziećmi.Ja przyznam porno oglądam,ale z kobietami w wieku 40 parę lat.
Więc,pedofilia mnie oburza.
Ale koniec książki,taki sobie.Dla mnie za mało fajerwerków.
Natomiast ten siostrzeniec sędzi mnie wkurzał.A potem już nie.

Morderstwo siostry,pani sędzi.Podejrzany o pedofilie.
Więc,pedofilia mnie oburza.
Ale koniec książki,taki sobie.Dla mnie za mało fajerwerków.
Natomiast ten siostrzeniec sędzi mnie wkurzał.A potem już nie.

Pierwszy raz oceniam książkę, której nie skończyłem,ale troska o czas innych czytelników tego wymaga. "Sędzia w matni" napisany jest fatalnie, dialogi i przemyślenia bohaterów żywcem wyjęte z "Trudnych spraw", akcja zupełnie nie wciąga, a język autorki i styl prowadzenia narracji woła o pomstę do nieba. Podsumowując, unikać jak ognia:-)

To chyba najlepsza książka Nancy Taylor jaką czytałem. Kobieta-sędzia zapędzona w pułapkę. Warto!

Super książka. Polecam

Super książka. Polecam

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta książka i wciągnęła. Żal mi było młodego chłopca, który po rodzinnej tragedii został sam. Jego dzieciństwo było smutne, gdyż nikt go nie zrozumiał. Przez swoich rodziców miał złe wyobrażenie o ciotce, jedynej osobie, która mu została. Dobrze napisana książka. :)

Ta książka pozytywnie mnie zaskoczyła.
Dobrze się ją czyta, opisana historia naprawdę "wciąga". Zakończenie nie jest przewidywalne, więc to uznaję za ogromny plus.
Książka trzyma w napięciu.
Jak na tak mało popularną pozycję, ta książka jest naprawdę warta polecenia, także zachęcam do sięgnięcia po nią.

Ta książka pozytywnie mnie zaskoczyła.
Książka trzyma w napięciu.

Mam do tej książki pewien sentyment gdyż była to jedna z pierwszych przeczytanych książek tego gatunku. Książka jest bardzo dobra, całość trzyma w napięciu do ostatniej strony a finał okazuje się być wielce zaskakujący.

• Kryminał
  • NIE-FAKT
  • Przeczytane 2012
  • Bookcrossing
  • Własne moje
  • Własne
  • POSIADAM

Dodaj cytat z książki Sędzia w matni