W pułapce władzy

Wydawnictwo: Świat Książki
Abuse of power
837227021X
ZuzAnka

Piękna Rachel, zgwałcona w dzieciństwie przez ojca, postanawia zostać bezkompromisową strażniczką prawa. W czasie służby w policji styka się z człowiekiem ogarniętym żądzą władzy. Podobnie jak inni, wkrótce i Rachel wpada w pajęczą sieć tego bezwzględnego człowieka. Wypowiadając mu walkę, młoda policjantka zdaje sobie sprawę, że prowadzi on grę, która może ją kosztować życie...

Volumen | 2012-09-29

Bardzo lubię książki tej autorki. W pułapce władzy nie należy do jej najlepszych powieści ale sama historia jest przerażając. Bohaterka książki nie może uczynić nic by wyrwać się z pułapki w którą wpadła. Cokolwiek zrobi jest jeszcze gorzej. W pewnym momencie powieści, na czytelnika przechodzi jej niemoc. Dobre zakończenie. Polecam

zainspirowana | 2012-11-18

Świetna książka, trzyma w napięciu, potrafi doprowadzić czytelnika i do uśmiechu, i do łez. Jedna z lepszych książek, jakie kiedykolwiek przeczytałam, bardzo polecam.

Bratyslavo | 2013-11-05
Przeczytana: 29 października 2013

Dobra powiesc.Szybko sie czyta i jest ujmujaca w swej prostocie.Poalecam.

ma_ | 2015-11-06
Przeczytana: 28 stycznia 2018

Najlepsza ze wszystkich książek N.T.Rosenberg :)

Katarzyna | 2017-03-01
Przeczytana: 2006 rok