Sprawiedliwość Sullivan

Wydawnictwo: Amber

Carolyn Sullivan nie spodziewa się niczego złego, słysząc głos brata w słuchawce, ale już po chwili zaczyna rozumieć.Ciało dziewczyny Neila znaleziono w jego basenie. Jest głównym podejrzanym, a jedyna osoba, która może mu zapewnić alibi, odmawia. Carolyn rozpoczyna śledztwo. Ale wokół mnożą się pytania bez odpowiedzi: czy naprawdę wie wszystko o swoim bracie? Jaką mroczną zagadkę kryje przeszłość pewnej seksownej i bogatej kobiety? I kto będzie następnym celem bezlitosnego mordercy.

Volumen | 2016-09-17

Lubię tą autorkę. Trafiłam na nią przez przypadek i przeczytałam wszystkie jej książki dostępne w bibliotece(bo wydanie dość wiekowe)

qurick | 2016-08-09
Przeczytana: 19 sierpnia 2016