Próba ognia

Tłumaczenie: Anna Tanalska-Dulęba
Wydawnictwo: Świat Książki
Trial by fire
ZuzAnka

Młodą błyskotliwą prawniczkę Stellę Cataloni, zatrudnioną w biurze prokuratora okręgowego w Dallas, dręczą koszmary z przeszłości. Przed kilkunastu laty była podejrzana o podpalenie domu swoich rodziców, którzy zginęli w pożarze. Umorzone śledztwo niespodziewanie zostaje podjęte na nowo, a tajemnicze zamordowanie głównego świadka w tej sprawie jeszcze bardziej obciąża Stellę. Źródłem dodatkowych komplikacji jest trwająca właśnie sprawa rozwodowa z mężem oraz rozwijający się romans z adwokatem, który reprezentuje jej interesy. Usiłując znaleźć winnego tragedii sprzed lat, bohaterka walczy o własną wolność, pozycję zawodową i szczęście osobiste - a jak się w pewnym momencie okazuje, także o życie.

Roman Dłużniewski | 2016-11-18
Przeczytana: 18 listopada 2016

Jednak historia trochę naciągana, niewiarygodna. Można przeczytać, bo literacko bez zastrzeżeń.

Volumen | 2016-09-17

Bardzo dobra książka, trafiłam na nią przez przypadek w bibliotece. Polecam

Maria | 2016-04-07
Naugrim | 2016-01-23