Gwiazdka

Tłumaczenie: Magdalena Słysz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Cykl Frazer". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Christmas Belle
83-7157-139-9
romans
Wanda

Isabella jest gwiazdą londyńskich scen; Jack Frazer - znanym uwodzicielem, który musi porzucić hulaszczy tryb życia, by starać się o rękę panny, wybranej przez jego babkę-arystokratkę. Isabella i Jack byli kiedyś kochankami, bez szans na trwalszy związek - ona jako początkująca aktorka z trudem zarabiała wtedy na życie. Teraz, po latach, spotykają się. Cóż może z tego wyniknąć, zwłaszcza że kiedyś rozstali się w gniewie?

Karolina | 2015-11-16

takie sympatyczne romansidło, totalnie oderwane od rzeczywistości tamtych czasów, niemniej tak sympatycznie napisana że przeczytałam całą, a w romansidłach rzadko mi się to zdarza, zazwyczaj przerzucam kilka kolejnych stron i nie tracę wątku, ot takie na babską chandrę

eve | 2015-02-15
Przeczytana: 10 listopada 2013

Mężczyzna 31 letni - to główny bohater książki. W czasie przed świętami Bożego Narodzenia babka zaprasza całą swoją rodzinę do siebie i jak to ona bierze się do ciężkiej pracy. Został jej ostatni wnuk, który nie ma żony. Aby uświetnić święta zaprasza słynną aktorkę aby w czasie świąt zagrała dla całej rodziny. Niestety nikt w rodzinie nie wie o tym, iż owa aktorka to wielka miłość Jacka sprzed dziesięciu laty, która obecnie jest wdową po francuskim markizie z dwójką dzieci. Czy plan babci się powiedzie i wnuk się ożeni? Obok intrygi związanej ze ślubem fajnie opisane jest życie rodzinne. Relacje między młodym i starym pokoleniem. Bunty i poddanie na czyjeś prośby - osób które są nam drogie. Czy w obecnych czasach można tak powszechnie takie relacje spotkać? - Wydaje mi się że coraz trudniej i dlatego książkę polecam by przenieść się świat rodzinny.

Ziraelka | 2012-12-18

Piękny romans świąteczny - akcja rozgrywa się w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Niespodziewane spotkanie po latach i kilka wspólnie spędzonych świątecznych dni zmieni życie bohaterów w sposób całkowity i nieodwracalny. Mary Balogh jak zwykle zachwyca kreacją bohaterów, scenerią, ciepłą atmosferą, dodającymi smaczku wątkami pobocznymi. Polecam!

Katarzyna | 2013-07-10
Przeczytana: 11 lipca 2013

Bardzo fajnie się czyta ;)

Kasia W-ka | 2012-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2012

Bardzo przewidywalna, ale całkiem przyjemna w czytaniu.

Ewunia12 | 2016-11-03
Ines | 2016-07-13