One Summer
romans, morderstwo
Lucy

... Odprowadził ją do domu. Jego winą było jedynie to, że nie zaczekał, aż weszła do środka. Nazajutrz znaleziono jej zwłoki obsypane kwieciem złotokapu. Sąd uznał go winnym i skazał na długoletnie więzienie. Gdy wyszedł po dziesięciu latach, postanowił zacząć wszystko od nowa. Tylko jedna osoba, która nie wierzyła w jego winę, mogła mu pomóc. Wszyscy byli przeciw niemu...

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

eve | 2015-11-08
Przeczytana: 08 listopada 2015

Książka bardzo mi się podobała. Ukazuje wiarę w człowieka i daje siłę do walki z przeciwnościami losu oraz ewidentnie wskazuje jak ważne są uczucie w stosunku do drugiej osoby, gdyż tak trudno się przełamać, uwierzyć i przyznać do tego.

Beata | 2016-02-02

Książkę czyta się lekko i szybko. Wciąga tajemnicze morderstwo sprzed lat oraz krzywda człowieka niesłusznie osądzonego i skazanego na 10 lat więzienia. Do tego jeszcze gorący romans i rodzące się uczucie. Polecam!!!

Sally_B | 2016-10-02
Przeczytana: 2012 rok