Border Storm
romans
Wanda

Oboje szybciej działają, niż myślą. Kiedy w pełni zdają sobie sprawę z rezultatów tych działań, okazuje się, że jest już za późno, by cokolwiek zmienić. Laurie Halliot, córka Szkota odpowiedzialnego za utrzymanie pokoju na szkocko-angielskim pograniczu, staje się na mocy zawartego kontraktu żoną Anglika, sir Hugh Grahama. Kontrakt ma obowiązywać przez rok i jeden dzień. Czy samowolnej Laurie uda się wytrzymać tak długo w domu wroga? Czy Hugh Grahamowi uda się trzymać ręce z daleka od pięknej, ale trochę nieobliczalnej Szkotki? Czy wreszcie, kiedy minie rok i jeden dzień, rozstaną się bez bólu?

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Dominika | 2017-12-27
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 27 grudnia 2017

Szkocko-angielskie pograniczne. Fajna i śmieszna, również ciekawa.

kinia2812 | 2018-01-03
OlaDrew | 2017-12-08