Poręczenie

Border Storm
83-7157-492-4
romans
Wanda

Oboje szybciej działają, niż myślą. Kiedy w pełni zdają sobie sprawę z rezultatów tych działań, okazuje się, że jest już za późno, by cokolwiek zmienić. Laurie Halliot, córka Szkota odpowiedzialnego za utrzymanie pokoju na szkocko-angielskim pograniczu, staje się na mocy zawartego kontraktu żoną Anglika, sir Hugh Grahama. Kontrakt ma obowiązywać przez rok i jeden dzień. Czy samowolnej Laurie uda się wytrzymać tak długo w domu wroga? Czy Hugh Grahamowi uda się trzymać ręce z daleka od pięknej, ale trochę nieobliczalnej Szkotki? Czy wreszcie, kiedy minie rok i jeden dzień, rozstaną się bez bólu?

wiewiorka | 2016-09-20
Jedyna | 2016-05-25