Panna McBride

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy
Wydawnictwo: Lucky
The Runaway McBridge
romans

Twoja narzeczona jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, James. Musisz ją odnaleźć, inaczej ona zginie. Wypowiedziawszy te słowa, Lady McEcheran umiera.James kiedyś kochał Faith McBride, kobietę, która go zdradziła. Przez lata starał się o niej zapomnieć. Do czasu, gdy zaczęły prześladować go wizje jej nieuniknionej śmierci.

Aurill | 2013-12-11

Panna Mcbride to uboga dama do towarzystwa. Taką przed wieloma laty poznał ją James i zakochał się z wzajemnością. Zamierzali się pobrać, lecz niespodziewane problemy finansowe Jamesa w Szkocji wymusiły na nich kilkumiesięczną rozłąkę. W wyniku nieporozumienia, Faith jest przekonana, że James ją zdradził, a James sądzi, że ona uciekła z innym. Ich drogi rozchodzą się, by ponownie zejść się, gdy babka Jamesa mówi mu o jego nadprzyrodzonych zdolnościach - wizjach przyszłości. Mówi mu też, że ta którą kocha, wkrótce umrze, jeśli on jej nie pomoże. A dla Jamesa zawsze istniała tylko jedyna kochana kobieta.
Jak ktoś lubi wątek paranormalny w romansie, to polecam.
Ode mnie plus za Szkotów, bo uwielbiam. ;)

emerytka19 | 2016-11-30
tyna226 | 2016-08-17