Uprowadzona

Tłumaczenie: Bożena Stokłosa
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Secret Clan, Dla Każdej Kobiety...". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ex Libris
Abducted Heiress
83-89351-70-6
romans, miłość
Wanda

Dawno, dawno temu na pograniczu szkocko-angielskim okrutny lord uprowadził dwie siostry. Ale zanim to się stało, matka na ciele jednej z dziewczynek wypaliła krwawe znamię. Molly Gordon, dziedziczka posiadłości Dunsite, była najbogatszą panną w Szkocji. Ojciec Molly umarł nim zdążył wyjawić miejsce ukrycia rodzinnego skarbu. Molly i jej siostra zostały zabrane z rodzinnego zamku i...

Molly Gordon, dziedziczka posiadłości Dunsite, była najbogatszą panną w Szkocji. Ojciec Molly umarł nim zdążył wyjawić miejsce ukrycia rodzinnego skarbu. Molly i jej siostra zostały zabrane z rodzinnego zamku i rozdzielone, być może na zawsze.

Sir Finley Mackenzie, zwany Szalonym Finem, jest porywczym wojownikiem, któremu powierzono opiekę nad Molly Gordon, a wraz z tym prawo do ożenku lub znalezienie jej męża. Z trudem radzi sobie z dumną kobietą, która opierając się jego pożądaniu, ignoruje wszystkie polecenia.

Walcząc z wrogami i broniąc się przed rodzącym się uczuciem, Molly i Fin odkrywają łączącą ich więź, która pomoże im otworzyć się na działanie magii i miłości...

[EXLIBRIS, 2003]

nadzieja1925 | 2013-09-10
Przeczytana: 09 września 2013

Książka przez przypadek trawiła w moje ręcę i jestem zawiedziona, bo chciałam przeczytać inną UPROWADZONĄ! Ale ta książka nie była taka zła choć liczyłam na jakiś zdrawatyczny koniec, ale jednak zakończenie okazał się szczęśliwe! Książka sama w sobie jest dobra! Zdziwiła mnie jedynie opisana ceremonia nocy poślubnej, nie spodziewłam się takigo czegoś w dawnych czasach, ale może to poporostu fikcja literacka?, nie wiem!

wiejskifilozof | 2013-07-07

Piękna historia w otoczeniu surowego piękna Szkocji.Udane połączenie romansu i przygody.

Muinice | 2014-11-21
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2014
Przeczytana: 14 czerwca 2014

Dawno temu na ciele Molly matka wypaliła krwawe znamię. Stało się to przed uprowadzeniem jej i jej siostry po czym ich rozdzieleniu. Molly zostaje przydzielona w opiece Szalonemu Finowi. Przydomek ten nabył ze względu na swój wybuchowy charakter. W jego intencji leży znalezienie Molly odpowiedniego kandydata na męża, lub ożenek z nią. Mimo tego, że Molly powinna być mu posłuszna, przeciwstawia się każdej sprawię i lekceważy jego słowa. Z biegiem czasu między nimi zaczyna rodzić się uczucie. Molly jako dziedziczka Dunsite ma wszelkie prawo do jego skarbu. Ale, czy skarb jest tym czego wszyscy się spodziewają i co z tym wszystkim ma wspólnego druga uprowadzona dziewczyna?

Mania9 | 2016-11-07
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 07 listopada 2016

Porażka. Gdyby pominąć kilka scen łóżkowych byłaby to bajka dla dzieci.

Scarlett Emptiness | 2013-11-03

Lepsza mogła być, ale ciekawie sie czyta.

jucha171 | 2017-02-06
Przeczytana: 06 lutego 2017