Popioły na wietrze

Tłumaczenie: Elżbieta Kowalewska
Ashes in the Wind
MagdaS81

Trwa wojna secesyjna, krwawy konflikt Północy i Południa. Alaina MacGaren, piękna i dumna dziewczyna z plantacji na Południu, musi uciekać ze zniszczonych przez wojnę stron rodzinnych. Los wyznacza jej opiekuna - przystojnego oficera z Północy. Cole Latimer, powołany do służby w armii młody jankeski chirurg, wiernie służy Unii. Lecz życie jego komplikuje się, gdy spotyka Alainę. Odtąd będzie...

Cole Latimer, powołany do służby w armii młody jankeski chirurg, wiernie służy Unii. Lecz życie jego komplikuje się, gdy spotyka Alainę. Odtąd będzie ją chronił, lecz długo przyjdzie mu tęsknić za jej bliskością.

jolek121 | 2015-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2015

Początek i środek czyta się całkiem dobrze. Jednak później .... równia pochyła. Jak gdyby autorka przestraszyła się, że książka ma już 300 stron.

Szeherezada | 2016-01-13
Przeczytana: 12 maja 2014