Demony morskich głębin

Tłumaczenie: Roman Niedballa
Cykl: Siedem pieczęci (tom 7)
Wydawnictwo: Videograf II
Dämonen der Tiefe
powieść niemiecka
A--

Rekin pojawił się nie wiadomo skąd. I miał ponad 18 metrów długości. Czworo przyjaciół, którzy płyną do podwodnej stacji oceanicznej, nie może uwierzyć w to, co ujrzeli na monitorach. Czy nawet tu, 5000 metrów pod wodą, prześladują ich demoniczne moce? Przerażającą odpowiedź na to pytanie znajdą na dnie oceanu – ukrytą w skamieniałym statku wikingów… "Demony morskich głębin" to siódma część...

"Demony morskich głębin" to siódma część 10-tomowej serii powieści fantasy. Jej bohaterką jest rudowłosa Kira, która wraz z trójką przyjaciół walczy z wiedźmami i demonami, wykorzystując moc czarodziejskich pieczęci.

źródło opisu: [Videograf II, 2007]

Magdalena | 2015-05-29
Przeczytana: 29 maja 2015

Kolejne przygody czwórki przyjaciół tym razem w głębinach. Fajny pomysł, chociaż poprzednie wydają mi się fajniejsze.
Polecam ;)

KaroLoLa ------- | 2013-03-24
Przeczytana: 18 marca 2013

...

Lynnka | 2011-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2011

Jedna z lepszych części z tej serii... nieodłącznie kojarząca się z filmami z cyklu "Szczęki" ;)

Ludwiczeg | 2012-07-25
Przeczytana: 2010 rok

Książka nie podobała mi się w przeciwieństwie do poprzednich części.

Rosalie Soiree | 2016-11-10
Pucia | 2016-07-14